Service Hotline
0519-81230981
Produkty

Kategória produktu

Antikorózny typ Graphene

Antikorózny typ Graphene

Môže zlepšiť priľnavosť povlaku, znížiť hrúbku náteru farby a dosiahnuť dlhšiu životnosť fólie.

Chat Now
Products Details

1 , TYP: SE1132

2 , CHARAKTERISTIKA

(1) Môžu vytvárať hustú fyzickú izolačnú vrstvu kvôli vysokej špecifickej povrchovej ploche a ultratenkej rovinnej štruktúre grafénu.

(2) Pomáha aktivovať práškový povlak zinku a vytvárať synergický efekt vďaka dobrej elektrickej vodivosti grafénu. Môže tak výrazne znížiť dávku zinočnatého prášku v náterovom filme a zlepšiť ochranu katódy farby filmu, čím sa zlepší antikorózna účinnosť náterového filmu.

(3) Môže zlepšiť priľnavosť povlaku, znížiť hrúbku farby filmu, aby sa film viac odoláva opotrebeniu, aby sa dosiahla dlhá životnosť.

3 , APLIKÁCIE : Vhodné pre všetky druhy (antikoróznych) náterov, ako napr. Epoxidový náter bohatý na zinok, dakrometový náter (bez chrómu).

4 , ŠPECIFIKÁCIE

typ

technické údaje

vzhľad

pH

kohútik
hustota
( G / cm3 )

špecifický

povrch

Plocha ( m 2 / g )

H20
( Hmot
% )

Veľkosť častice
( D
50 ,
Μm )

C
( Hmot
% )

O
( Hmot
% )

S
( Hmot
% )

 

Cl (
ppm
)

SE1132

Čierny prášok

7,0 ~ 8,0

0,1

180

1,0

10,0

> 93

3

0,2

20

5 , MANIPULÁCIA A SKLADOVANIE

Noste vhodný ochranný odev a ochranné rukavice, aby ste sa vyhli priamemu kontaktu s telom. V prípade kontaktu prepláchnite veľkým množstvom vody. Pripravte vhodné spôsoby, ako zabrániť prachu. Zabezpečte vetranie a namontujte zberač prachu, aby ste predišli vdýchnutiu. Zaistite opatrné zaistenie a vyberanie, aby ste ich chránili pred poškodením.

Skladujte v tesne uzavretých nádobách na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste a vyhýbajte sa zdrojom zapálenia alebo teplu. Neodstraňujte silné redukčné činidlo a horľavé látky. Uistite sa, že obaly nie sú poškodené alebo netesné. Po otvorení obalu ihneď použite produkt. Čiastočne použité obaly by mali byť znovu tesne uzavreté. Výrobok je citlivý na vlhkosť. Ak výrobok zobral vlhkosť, či už kvôli poškodeniu obalu alebo otvorenému skladovaniu, produkt sušil niekoľko hodín pri teplote 80 ° C, aby sa dosiahol stav bez vlhkosti.

6 , PREPRAVA

Podľa výsledkov samoohrievacieho testu, ak sa má látka prepravovať v obaloch s objemom najviac 3 m3, Trieda nebezpečnosti: žiadna, klasifikácia OSN: žiadna, značka obalu, žiadna. Ak sa má látka prepravovať v obaloch s objemom vyšším ako 3 m3, trieda nebezpečnosti 4.2, UN číslo 3088, značka obalu, samozahrejúca látka, obalová skupina: III. Prepravný názov: samozahriaca organická pevná látka, neklasifikovaná.

Čas použiteľnosti výrobku je 3 roky, ak je uchovávaný v pôvodnom balení neporušený.

 

Komentár: Špecifikácie produktu môžu byť vyrobené podľa požiadaviek zákazníka.

Šiesty prvok Inc je jedným z najkvalitnejších výrobcov a dodávateľov antikorózneho typu grafénov a tiež profesionálna spoločnosť a továreň, vítame dovoz antikorózneho typu grafénových výrobkov od nás.

Hot Tags: Antikorózny typ graphene, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, spoločnosť, výrobky
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd