Service Hotline
0519-81230981
Produkty

Kategória produktu

Typ vylepšenia Graphene

CHARAKTERISTIKA 1) Malé pridanie množstva môže výrazne zlepšiť mechanické vlastnosti kompozitu. Napríklad pridaním 0,02% objemu môže dôjsť k 100% nárastu pevnosti v nárazu a 50% nárastu ohýbania

Chat Now
Products Details


1 , TYP: SE1430

2 , CHARAKTERISTIKA

( 1 ) Malé pridanie množstva môže výrazne zlepšiť mechanické vlastnosti kompozitu. Napríklad pridaním 0,02% objemu môže dôjsť k 100% nárastu pevnosti v nárazu a 50% zvýšeniu ohybového predĺženia nenasýtenej polyesterovej živice.

(2) Aby bola ľahko rozptýlená a mletá.

3 , APLIKÁCIE :

Použitie na spevnenie polymérnych kompozitov, ako sú plasty, živice, gumy, sklenené vlákna a kompozitné materiály z uhlíkových vlákien.

4, SPICIFICATIONS:

typ

technické údaje

vzhľad

pH

 

kohútik  

hustota
( G / cm3)

špecifický  
povrch
rozloha
( M2 / g )

H20
( Hmotn.% )

častice
veľkosť
( D50, μm )

C
( Hmotn.% )

O
( Hmotn.% )

S
( Hmotn.% )

kov  
ion
( Ppm )

SE1231

čierna
prášok

≥3

0,1

≥180

4.0

10,0

75 ± 5

16 ± 3

0,5

100

5 , MANIPULÁCIA A SKLADOVANIE

Noste vhodný ochranný odev a ochranné rukavice, aby ste sa vyhli priamemu kontaktu s telom. V prípade kontaktu prepláchnite veľkým množstvom vody. Pripravte vhodné spôsoby, ako zabrániť prachu. Zabezpečte vetranie a namontujte zberač prachu, aby ste predišli vdýchnutiu. Zaistite opatrné zaistenie a vyberanie, aby ste ich chránili pred poškodením.

Skladujte v tesne uzavretých nádobách na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste a vyhýbajte sa zdrojom zapálenia alebo teplu. Neodstraňujte silné redukčné činidlo a horľavé látky. Uistite sa, že obaly nie sú poškodené alebo netesné. Po otvorení obalu ihneď použite produkt. Čiastočne použité obaly by mali byť znovu tesne uzavreté. Výrobok je citlivý na vlhkosť. Ak výrobok zobral vlhkosť, či už kvôli poškodeniu obalu alebo otvorenému skladovaniu, produkt sušil niekoľko hodín pri teplote 80 ° C, aby sa dosiahol stav bez vlhkosti.

6 , PREPRAVA

Podľa výsledkov samoohrievacieho testu, ak sa má látka prepravovať v obaloch s objemom najviac 3 m3, Trieda nebezpečnosti: žiadna, klasifikácia OSN: žiadna, značka obalu, žiadna. Ak sa má látka prepravovať v obaloch s objemom vyšším ako 3 m3, trieda nebezpečnosti 4.2, UN číslo 3088, značka obalu, samozahrejúca látka, obalová skupina: III. Prepravný názov: samozahriaca organická pevná látka, neklasifikovaná.

Čas použiteľnosti výrobku je 3 roky, ak je uchovávaný v pôvodnom balení neporušený.

Komentár: Špecifikácie produktu môžu byť vyrobené podľa požiadaviek zákazníka.

Šiesty prvok Inc je jedným z najvýznamnejších výrobcov a dodávateľov grafénového typu, ako aj profesionálna spoločnosť a továreň, vitajte na import grafénových výrobkov z nášho sortimentu.

Hot Tags: Zlepšenie typu graphene, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, spoločnosť, výrobky
Súvisiace produkty
Vyšetrovanie
Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd