Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

5 dôvodov pre budúcnosť digitálnych zariadení bude meniť materiál Graphene

Mnohokrát, revolúcia v technológii pochádza z materiálov, ako sú plastové vynálezy, ktoré menia životy ľudí zo všetkých hľadísk. V súčasnosti graphene, ako nový materiál, získal veľkú pozornosť. V skutočnosti je grafén druhom uhlíka, s ultra vysokou pevnosťou, svetlom a môže mať rozšírené vlastnosti, bude môcť zmeniť vzhľad digitálnych produktov, cítiť a dokonca použiť formulár. Nižšie sa dozvieme viac o grafenovom materiáli a nakoniec máme niečo výnimočné.

1. Tvrdšie ako oceľ

Hoci LG G Flex dokáže opraviť drobné škrabance, nezmenila slabosť mobilného telefónu jednoducho. Avšak, ak digitálne produkty, ako napríklad mobilné telefóny, môžu v budúcnosti používať grafen ako shell, stanú sa skalnatými. Podľa správy Americkej chemickej spoločnosti má grafénová tvrdosť 200 krát násobok ocele, samozrejme má veľmi silnú trvanlivosť.

2. Poddajná ako guma

Výskumníci na Kolumbijskej univerzite hovoria, že grafén má určitú ťažnosť a môže natiahnuť 20%. Inými slovami, grafen je vlastne flexibilný materiál, podobný gumy. Spoločnosť Samsung pracuje na grafénových tranzistoroch na výrobu flexibilných obrazoviek. Okrem toho má grafén určitú odolnosť proti vode, očakáva sa, že sa použije v novej generácii vodotesných zariadení.

3. Ľahké funkcie

Skvelá ťažnosť Graphene tiež umožňuje, aby bola dostatočne tenká, aby sa dostala do určitého stupňa priehľadnosti. To znamená, že ak výrobca prenosného slúchadla môže použiť tento materiál, môže nielen robiť telefónu odolnejší, vodotesný, ale môže sa stať aj menej frivolným.

4. Neuveriteľne životnosť batérie

Spomínali sme graphene v článku o vývoji technológie batérie a je pravdepodobné, že v budúcnosti nahradí lítiové batérie ako nová generácia batériových štandardov. Výskumníci na Northwestern University v Spojených štátoch úspešne vyvíjali batérie na báze grafénu a kremíka, ktoré môžu trvať až do jedného týždňa vytrvalosti za 15 minút. Je zrejmé, že ak budúci mobilný telefón môže používať grafénové batérie, potom jeden týždeň poplatok už nebude sen.

5. Prepojené s ľudskými telami

Aravind Vijayaraghavan, PhD, univerzita v Manchestri, zistil, že grafen má vlastnosti biologického prepojenia, čo má veľmi pozitívny vplyv na nositeľné zariadenia na zdravé testovanie. Používanie grafénu ako snímača bude schopné monitorovať a skenovať ľudský nervový systém a je možné, že v budúcnosti budú existovať monitorovacie zariadenia a aplikácie na "duševné zdravie".

Budúci výhľad

Po mnohých prianiach si mnohí priatelia budú myslieť, že grapén je drahý, nie je to skutočne, je to jedna z najlacnejších surovín, ale potrebuje nové technológie na "katalyzovanie". V súčasnosti spoločnosť Samsung tvrdí, že ovládla používanie grapénu ako polovodičového prvku, zatiaľ čo IBM, SanDisk, Nokia a mnohé ďalšie technologické spoločnosti sa sústreďujú na graphene (a niektoré prestížne univerzity) a veria, že čoskoro uvidíme, von.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd