Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Princíp ohrevu grafenom

Grafénový prášok je rovnomerne dispergovaný v organickom rozpúšťadle ultrazvukom a miešaním, čím sa získa grafénový roztok s koncentráciou 0,05 mg / ml až 0,5 mg / ml a grafén je rovnomerne potiahnutý na organickom filtri alebo vodnom systéme odsávacou filtráciou a Potom sa grafénový film a membrána oddelí mechanickým odlupovaním, ponorením alebo rozpúšťaním organických rozpúšťadiel, aby sa získal grafénový film, pridal sa elektrón ku fólii s grafénom a pôsobilo sa napätie na vytváranie tepla. Vzhľadom na unikátne dvojrozmerné nanostruktúry grafénu, veľký pomer strán a vysoký špecifický povrch, vyššie uvedený spôsob prípravy umožňuje vytvorenie rovnomernej vodivej siete medzi grafenovými doskami, 1 ~ 10V) môže produkovať vyššie teplo ,

Kde sa môže použiť grafen?

Môže nosiť zariadenia fyzikálnej terapie, ľahko sa ubytuje teplé deky, dekoratívne fresky ... ... ľudia v koncepcii "vysoký" na výrobky grafen, je rýchlo do každodenného života. 8 pm, West Taihu Veda a technika Priemyselný park v Wujin Xintiandi Plaza, "grafén produkt skúsenosti deň" aktivity, park viac ako 10 grafhened podniky priniesol viac ako 30 druhov civilných výrobkov.

Noviny na grafenovej maľbe, graphene chytrý náramok boli hlásené, mnoho čitateľov vyjadril silný záujem. Včerajšie zážitkové aktivity, scéna plná ľudí.

Reportéri na scéne vidieť, graphene inteligentné pásy fyzickej terapie, graphene inteligentné obleky a kolená podložky, izolačné pohár, vnútorné vykurovanie maľovanie, nový vankúš a ďalšie denné potreby, predefinovať "teplé výrobky." Medzi nimi môže byť zahrievaná grafenová maľba 3 sekundy, 10 sekúnd je jasný pocit tepla, 10 metrov štvorcových vnútornej zimy len kúsok grafenovej vykurovacej maľby a viac ako polovica elektrickej energie ušetrenej klimatizáciou. Yi Si nové materiály Technology Co, Ltd úradník povedal, graphene maľovanie pomocou vlastného spôsobu, podľa požiadaviek spotrebiteľov, krajina maľovanie, svadba alebo billboardy, každý v súlade s veľkosťou ceny 800-2000 juanov.

Zobrazenie miesta graphene domáceho vankúša, vankúš na autá, kryt do teplej prikrývky atď., Sa používajú pre lítiovú batériu na vykurovanie, môžu byť usb rozhranie pre nabíjanie, bezpečné a dobré, ľahko umývateľné, určené pre sedavé končatiny znecitlivené, Vykurovanie, dizajn a vývoj dlhodobej jazdy a iných ľudí. Vložené do tepla surovín, z mesta dvojrozmerného uhlíka, šiesty prvok výroby grafenových podnikov.

Grafen je najľahší a najtenší, najlepšia vodivosť a tepelná vodivosť materiálu, hrúbka len asi sto tisíc vlasov, pevnosť môže dosiahnuť 200-krát väčšiu hrúbku ocele, vykurovanie a kúrenie v oblasti zrejmé výhody. Mesto v roku 2011 vytvoriť prvú domácu výskumnú platformu pre grafen - Jiangnan graphenen Institute, súčasné zhromažďovanie grafenových materiálov a následné použitie 69 podnikov, počiatočná tvorba kompletného priemyselného reťazca. V grapénovom dotykovom displeji sú na špičkovej úrovni káble, super kondenzátory, zariadenia na opotrebovanie a ďalšie aplikácie. Ďalším krokom bude, že mesto bude výber grachene 2-3 priemyselné smerovanie, čo najskôr v nadväzujúcich high-end aplikácie, veľkom meradle na trhu hľadať nové objavy.

V rovnaký deň, agentúra Xinhua tlačová agentúra Čína Ekonomická informačná agentúra často vydáva "Graphene inovácie a podnikania Guide (2016)", zdôraznil, že prostredníctvom priemyselného reťazca spolupráce inovácií, aby vývoj grafen materiálov a následných aplikácií viac úzko integrovaných aplikácií.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd