Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Kapacitný dotykový Panel obrazovky trhových trendov

Teraz kapacitný dotykový Panel na trhu možno rozdeliť do dvoch kategórií basic touch. "Kapacitný dotykový Panel" a "priamy dotyk displeja povrch".

Notebook touchpad je "fuzzy touch" hlavný predstaviteľ jeho senzory sú väčšinou dvojité projekcie kondenzátor, Synaptics, Alpy a ELAN prešpikovaný trhu.

Naproti tomu "priamy dotyk na povrchu displeja" technológie a trh je oveľa zložitejšie, ako je známe, že majú šesť základné dotykové technológie, asi 20 druhov dotyk typu; dotyk modul výrobcovia sú tiež globálne sú viac ako 150.

2011-2018 kapacitný dotykový Panel trhu situácia tabuľka uvádza, že v roku 2007 počet touchpad 3,08 miliónov, príjmy 1,3 miliardy dolárov...

Trend vývoja dotyková technológia

2008-2017 kapacitné dotykový Panel trhu technológie aplikácie graf ukazuje, že premietacie plátno voliteľného kapacitného dotykového panela je hlavný prúd kapacitný dotykový Panel trhu technológií.

S iPhone, iPad a ďalšie produkty pomocou Projekcia kondenzátor (P-SPP) dotykovej technológie popularity, projekcia kapacitný dotykový Panel technológie sa stala sŕdc miliárd užívateľov dotykový zážitok normy: Synchronizácia multi-point touch Kontrolu, veľmi jemný dotyk, hladké bezokrajový dizajn, vynikajúci optický výkon a najviac pozornosti k dokonalému užívateľskému zážitku.

Výhody a obmedzenia projektívna kapacitné technológie

Podpora pre neobmedzený Multi-Touch, veľmi ľahký dotyk (nulový tlak), na podporu "bez hraníc" priemyselný dizajn, vysoký optický obrazovke zobraziť kvality (index lomu zodpovedajúce ITO), extrémne odolný (touch radič je veľmi dobré ochrany), bez vplyvu drvenie alebo kontaminantov, táto séria zjavné technické výhody, tak, že takmer vo všetkých spotrebiteľských zariadení, vrátane mobilných telefónov, tablet PC, superbooks sa alebo bude používať táto dotyková technológia.

Kapacitný dotykový Panel netreba hovoriť, na vývoj trhu, projekcia Kapacitné dotyková technológia stala touch odvetvia "pravítka."

Kapacitný dotykový Panel okrem vybavenia spotrebiteľa, jeho uplatnenie na trhu vertikálne je tiež dynamickom rozvoji trend, najmä na trhu zdravotníckych herný trh, informácie dotaz. Trh dopyt zariadenia MTBF (priemerný zlyhanie interval), Multi-Touch a touch potreby herný trh pre svoje multi-touch zariadenia, nulovej hranici konštrukčné požiadavky; Kapacitný dotykový Panel informácie dotaz trhu zariadenia MTBF (priemerný zlyhanie časový Interval) dopyt po týchto trhov majú prejsť na touch zariadenia projekčná technika.

Kapacitný dotykový Panel na súčasný trh priemer technickej úrovne, priemet kondenzátor na týchto trhoch len obmedziť je: keď veľkosť obrazovky je väčšia ako Tablet PC, cena zariadenia sa bude zobrazovať explozívny rast, veľkosť trhu veľkých prevádzkovateľ a výkon je stále nestabilná výkonnosť.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd