Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

G + G kapacitný dotykový Panel je výhoda toho, čo

Každodenne používame dotykovej obrazovky, ale veľa ľudí ani neviem, ako sa skladá dotykovej obrazovky. Teraz sme všeobecne použitie voliteľného kapacitného dotykového panela, a tento typ dotykový displej je zvyčajne vyrobené z tvrdeného skla, senzor sklo, PC materiály, plastové materiály a ostatné súčasti. Hlavne delí G + G, G + F + F, P + G a ďalšie typy.

1.G + G kapacitný dotykový Panel. G + G kapacitný dotykový Panel je vyrobený z povrchu tvrdené sklo + sklo sklo materiál výroby obrazovky, jeho štrukturálne senzor sklo + tvrdené sklo pokryť dve časti, hlavným rysom je podpora mechanickému, odolnosť proti korózii, vysokú priepustnosť svetla, ovládanie Cítiť hladký, vysoká spoľahlivosť.

2.G + F + F kapacitný dotykový Panel. G + F + F voliteľného kapacitného dotykového panela je povrch skla + film filmový materiál vyrobený z dotykovej obrazovky z hlavnej konštrukcie je tvrdené sklo + film FILM materiálu dvoch častí, hlavným rysom je cena koncesie, obrazovka je tenká, vhodná pre low-end Custom RS skupiny.

3.P + G kapacitný dotykový Panel. P + G voliteľného kapacitného dotykového panela povrch skla + PC materiálu dotykový displej, Hlavná nosná konštrukcia je senzor sklo + PET + pc zloženie podlahy materiál skla, hlavné črty nízkonákladové, jednoduchý proces.

G + G sa povrch z tvrdeného skla + sklo sklo materiál obrazovky, jeho štrukturálne senzor sklo + tvrdené sklo pokryť dve časti, hlavným rysom je podpora mechanickému, odolnosť proti korózii, vysokú priepustnosť svetla, plynulé ovládanie, vysoká spoľahlivosť. A G + G s jeho životnosť a hladký chod pocit slávny, kapacitný dotykový Panel lepšie a viac používaný mobil tablet, smart domov, priemyselné kontroly, auto GPS a iné zariadenia a G + G kondenzátor typ dotykový displej s dotykovou obrazovkou / displej / tvrdeného skla plne vyhovoval dávať lepší zmysel pre víziu, desať touch funkcia je tiež veľmi populárny.

G + G voliteľného kapacitného dotykového panela čo kanály?

Zameriavam sa na dotykový R & D a predaj, používanie dotykovej obrazovky vlastný spôsob, ako predať spoločnosti. Hlavné predaje sú: G + G kapacitný dotykový Panel, G + F + F kapacitný dotykový Panel, P + G kapacitný dotykový Panel a tak ďalej. Používatelia môžu byť mobilné telefóny, tablet, notebook, smart domov, priemyselné, automobilové GPS a iné zariadenia.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd