Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Graphene prišiel na vašej strane

Graphene ako kráľ nových materiálov, osviežujúci ľudské chápanie materiálneho sveta, to akumulátorových výrobkov súvisia nášho budúceho života. "Toto je Čína graphene priemyslu Aliancie riaditeľ, čínskej akadémie vied, Shanxi inštitút uhlia chémie, námestník výskumník Dr. Chen Chengmeng vyhodnotenie graphene.

Ako ovplyvní graphene naše životy? Poďme sa pozrieť.

Oblečenie

Inteligentné oblečenie

Najviac svetla Bežecká obuv

Od minulého roka, sa pasú v hrozno začal kaziť textilného priemyslu. Podľa čínskej akadémie vied, Shanxi inštitút uhlie chemickým výskumník Li Xiaoming Úvod graphene do teplej velvet je vyrobená z biomasy graphene rovnomerne rozptýlené v polyesterových prázdne plátky na výrobu zmesi spinning, jeho vynikajúci výkon, veľmi vhodný pre výrobu výrobkov inteligentné opotrebenia. Napríklad ako prídavný materiál používa v deky, spacie vaky, bundy, vankúše, vankúše, šály a iný textil, tenké, jemné na dotyk, mäkká, dobrá izolácia, svetla, antibakteriálne antibakteriálne, antistatické a iné vynikajúce vlastnosti.

Ako skoré nadobudnutie poľa graphene textilné podnikov, Jinan Shengquan skupiny vytvoriť ďaleko infračervené, telesná teplota zlepšenie mikrocirkulácie, trvajúce antibakteriálne, tepelnej ochrany, anti-UV, antistatické a iné multi-funkčné teplá vlákniny, teplé kašmíru, teplý do otvoru tri nové série nových materiálov, viac ako 100 terminálu nových produktov.

Domáce technologických firiem pomocou tepelnej vodivosti porcelán, stability a superconductivity, funkcia ohrevu ako funkčné oblečenie, rezané do úst cez 5 volt bezpečného napätia a mobilný telefón aplikácie pre oblečenie, Kúrenie. Shenzhen Yiwang technológia graphene inteligentné nosiť výrobky na 3 sekundy rýchlu teplom, uvoľnenie ďaleko infračervenej vlnovej dĺžky s telom v blízkosti ďaleko infračervenej život svetelné vlny a hrať na odstránenie únavy, bolesti napríklad fyzikálnej terapie.

Čínskej akadémie vied, Shanxi uhlie chemickým výskumný ústav Kong Qingjiang poukázal na to, že túto zimu pre vonkajšie prevádzku, Vonkajší inšpektorov, seniorov, špeciálne druhy práce, špeciálne zbrane, je nepochybne veľmi dobrú starostlivosť a ochranu. Podobne ľudia v zime už nosiť hrubé oblečenie. Napríklad v roku 2017 CCTV jar Gala, Harbin pobočka časti aktérov bude graphene je oblečenie, teplé aj neovplyvní krásne.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd