Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Graphene príďte k sebe

Grafen ako kráľ nových materiálov, osviežujúci ľudské chápanie hmotného sveta, každá aplikácia produktov súvisí s našim budúcim životom. "Toto je čínsky grafový priemysel aliančný riaditeľ, Čínska akadémia vied, Shanxi Institute of Chemistry uhlia, zástupca výskumného pracovníka Dr Chen Chengmeng hodnotenie graphene.

Ako bude mať grafén vplyv na náš život? Pozrime sa.

Rýchle nabíjanie poplatok poklad

Kvalitné športové vybavenie

Ľahké fotografické zariadenia

Keďže skladovanie energie je hlavnou aplikáciou grapénu, používanie grafénovej batérie sa neobmedzuje len na elektrické vozidlá a my sme oboznámení s pokladom. K dispozícii je 15 minút rýchle nabitie "King King" poplatok Po, nabíjacia rýchlosť je 20 krát bežný poplatok poklad. Mnoho ľudí v tomto odvetví sa domnieva, že grafénová batéria v odvetví mobilných telefónov bude hrať v budúcnosti dôležitú úlohu, očakáva sa, že sa stane hlavným prúdom batérií pre mobilné telefóny a skutočne vytvorí rýchlo rýchlu éru.

S využitím jeho ľahkých a silných vlastností sa grafen používa aj na výrobu vysokokvalitných športových zariadení, ako sú rukoväte na tenisové rakety a periférne materiály pre badmintonové rakety, golfové palice, prilby, sane, atď., A to nielen na zvýšenie trvanlivosti športového náradia. sila výrobku môže tiež výrazne znížiť svoju hmotnosť, čo spôsobí, že športové vybavenie je ľahšie a výkonnejšie a zvyšuje pohodlie športovca.

Naviac, grafen môže tiež poskytnúť dobrý základný materiál pre zariadenie fotografickej kamery. Zo samotného fotoaparátu, pokiaľ ide o štruktúru, používanie grafénovej vystuženej modifikovanej plastickej hmoty ako suroviny, obal kamery, plášť šošovky pre efektívnu ľahkú konštrukciu. Materiál grafénu má nielen vynikajúcu pevnosť, ale aj vysokú vodivosť, takže tvarovanie puzdra pre fotoaparát alebo plášť šošovky môže mať tiež vlastnosti elektromagnetického tienenia. Z podporných zariadení je grafén modifikovaný polymérový materiál vyrobený z trojnohého držiaka ako bežne používaný statív z uhlíkových vlákien, ale aj 20% hmotnosť, čo spôsobuje, že ľudia chodia pohodlnejšie.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd