Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Graphene Come na vašej strane

Auta chudnutie

elektrický vozeň

A aktuálne ľudia v živote najviac široko používaný v oblasti graphenes na počet prevádzky. "Objemová hmotnosť prášku graphene je len 3 g/l, t. j. 500 ml minerálky fľaša je naplnená graphene len váži 1,5 gramov, ale graphene je 200-krát silnejšie ako oceľ, pevnosť najväčší materiálu." Li Xiaoming povedal, že Charakteristika graphene, aby bolo ideálne ľahký oblastiach dopravy materiálov.

Údaje ukazujú, že ak redukcia 10% hmotnosti vozidla, paliva môže byť vzrástli o 6% až 8%; auto príprava kvality pre každé zníženie 100 kg, 100 km spotrebu možno znížiť 0,3 až 0,6 litrov. Preto je nevyhnutné zlepšiť hospodárstvo vozidla znižovaním hmotnosti karosérie graphene modifikácie liečby. Z pohľadu času jazdy po váhu auta, sa výrazne zlepší celkové zrýchlenie auta, citlivosť ovládania stane vyššia, kontrola stability vozidla, hlukom, vibráciami a ďalšie aspekty sú lepšie.

V automobilových pneumatík, Sichuan University, štát kľúč laboratórium polymérnych materiálov inžinierstva nezávisle vyvinula svetovo prvé graphene gumové pneumatiky. Okrem toho, prvé lietadlo pomocou graphene-zosilnené krídla model lietadla Prospero v britskej Farnborough International Airshow úspešný let; v roku 2016 v Európskom kompozitné materiály výstavy, vystavoval vybavené s graphene - polypropylén kompozitné vrtule, listov vrtule UAV, mechanické vlastnosti a tepelný výkon bol vylepšený.

Ukladanie energie je oblasť hlavné aplikácie graphene. "Výskyt graphene batérie pre dosiahnutie konceptu"zelenej život, zelené cestovanie"skutočne viesť zelený života." Čínska akadémia vied, Shanxi uhlie chemickým asistent výskumník Dr Su Fangyuan povedal že graphene použité batérie výrobkami, ako je aktuálny počet miest ulici bol spustený na nový energetický autobus super kondenzátor. Super kondenzátora je tradičné kondenzátora a batérie medzi elektrochemické energie ukladacie zariadenie, v blízkosti autobusovej, elektronické hračky, núdzové osvetlenie, pokiaľ ide o inteligentné siete, elektrárne majú svoje miesto a super kondenzátor použitého materiálu je graphene .

V súčasnosti mnoho elektromobily sa lítium-iónová batéria ako zdroj energie, lítiové batérie kvôli vlastnej Charakteristika doba nabíjania je všeobecne dlhšie (2 až 3 hodiny). Graphene ako nano-vodivé prídavnej látky, jej inovatívne aplikácie v lithium môže výrazne znížiť vnútorný odpor, zlepšenie úrovne nabíjania, Nabíjací čas sa očakáva skrátiť až 1 hodinu. Výskumníkov na reportérov on-site demonštrácii graphene kondenzátory rýchle nabíjanie a vypúšťanie experimenty, reportér videl malý kúsok graphene produkované nabitia a vypúšťanie len desať sekúnd.

V rovnakom čase, Pridanie graphene môže tiež znížiť batérie pred stratou a teplo, zvýšiť bezpečnosť výkon batérie, a do určitej miery zlepšiť hustotu energie batérie, zvýšenie najazdené, zmierniť úzkosť cesta, zlepšenie vozidla využitie.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd