Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Graphene, mimoriadne tenký magické a ďalšie

Graphene je druh jednovrstvové lamelové štruktúra zložená z atómov uhlíka. Je najtenší a najvýkonnejší dvojrozmerný materiál, objavený ľuďmi zatiaľ kvôli jeho silná tvrdosť, mimoriadnu vodivosť a vynikajúca priesvitnosť, známy ako "Zmena materiál 21." Však z dôvodu vysokých nákladov na prípravu, priemyselné aplikácie graphene sa oneskorilo. Poľský vedci nedávno vynašiel metódu graphene príprava, tak, že priemyselná výroba graphene možné.

Vzhľadom k tomu, dvaja vedci vo veľkej Británii sa podarilo oddeľujúce magic nanomateriály graphene v roku 2004, low-cost, high-kvalitné a rozsiahle graphene príprava metódy stali ciele globálny priemysel a výskumníkov. V súčasnej dobe spoločnej metódy prípravy Graphene sú fyzické stripping metódou a metódou chemickej depozície. Bývalý je najdôležitejším prostriedkom na získanie vysokej čistoty graphene v laboratóriu. Nevýhodou je, že graphene je malý a drahý. Hoci chemická metóda môže produkovať veľké oblasti Graphene, ale čistota a kvalita sú nízke.

V posledných rokoch vedeckého výskumu o graphene napreduje rýchlo a jej priemyselnej aplikácii je tiež na šípku. Predpokladá sa, že výroba graphene, bude v dotykový displej, akumulátory energie, senzory, polovodiče, letecký, vojenské, biomedicínske a ostatné polia ambiciózny, stávajú ďalšie bilión priemyslu. Obrovský trh vyhliadky, svet vyrazili boom štrku výskum, vývoj a investície. Podľa neúplných štatistík v roku 2012 vo svete celkom 3520 výskum graphene patent aplikácie, ale drvivá väčšina z nich ešte nie z laboratória. Preto nová technológia graphene príprava môže nakoniec prínosom pre ľudstvo, nakoniec závisí od schopnosti úspešne uviesť do priemyselnej výroby.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd