Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Graphene má výborné mechanické vlastnosti

Graphene je dvojrozmerná honeycomb carbon materiál, zložené z atómov uhlíka v súlade s hexagonálne usporiadanie. Uhlíka a atómov uhlíka kombináciou sp2 hybridného, jeho štruktúra je veľmi stabilný. Špeciálna štruktúra graphene vedie k jeho mnohé vynikajúce vlastnosti. Graphene je v súčasnosti nachádza v tvrdosti najväčší materiálu a má výborné mechanické vlastnosti, teoretickej plochy až do 2600m 2 / g, s vynikajúcou tepelnou vodivosťou, až 3000W / (m · K). Okrem toho graphene má tiež dobrú vodivosť. Pri izbovej teplote, svojou pohyblivosťou elektrónov môže byť rovnako vysoká ako 20000cm 2 / (W · s).

Vďaka vynikajúcim vlastnostiam graphene výskumníkov zvážte jeho Pridanie ako výstuž do matri zlepšiť výkon matri. Špecifický povrch Graphene je často zviedla dohromady, nielen znižuje jeho adsorpčná kapacita však ovplyvňuje aj vynikajúci výkon graphene, sám, čím ovplyvňujú výkon graphene vystužené kompozitné materiály. Navyše toto konštatovanie je nezvratný, pokiaľ uplatňovanie vonkajších síl, napríklad ultrazvuk a silný miešanie, aby rovnomerne rozptýlené. S cieľom získať vynikajúce graphene vystužené kompozitov, Vedci urobili nejaký výskum pri prekonávaní graphene aglomerácii.

Jedným z bežne používaných metód je oxidovať grafit a ultrazvuk na výrobu off-oxid grafitu a potom chemická metóda znížiť graphene príprava graphene medzi existenciu silnej van der Waals účinnosti, jednoduché zhromaždiť v roztoku. Ďalším spoločnú metódu je rovnomerne rozptýliť graphene organické rozpúšťadlo alebo vodný roztok povrchovo adsorpcie molekulárnej alebo povrchovo molekúl na povrchu graphene a dosiahnuť efekt monolitické graphene disperzie. Bola preukázaná schopnosť inhibovať aglomerácii graphene fyzikálne alebo chemické modifikácie, ale či nečistôt zavedené počas tvorby kompozitných ovplyvňuje vlastnosti kompozitné zostáva byť študovaný.

Zlepšenie dispersibility graphene použiť aj niektoré povrchové úpravy a iné metódy. S cieľom zlepšiť povrchu lepenie graphene a medené matrix, je možné získať kompozitného materiálu, v ktorom graphene rozptýlené v medi. Zistilo sa, že graphene môžu byť rozptýlené v medi matrix pozorovaním z kompozitného materiálu. Jing použiť gallic kyseliny s silné zníženie schopnosti ako stabilizátor a redukčné činidlo na získanie vysoko dispergovateľných graphene. Ich analýza je vzhľadom k tvorbe konjugátu π-π interakcie medzi benzénu prstencovej štruktúry a graphene molekuly, ktorý je adsorbovaný na povrchu graphene ako stabilizátor. Toto robí graphene listu silný negatívny náboj, aby sa zabránilo ďalšiemu hromadeniu graphene dohromady, aby sa viac ťažké zmieriť, aby zabezpečili, že je pripravený graphene má vysoký rozptyl výkon.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd