Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Graphene tanier katalyzátora

Obmedzenia graphene

1, vysoké náklady, najvyššia cena dosiahla 5.000 juanov/gram, v priemysle, "čierne zlato", povedal, preto graphene technológia hráči sú v podstate Samsung, IBM, Intel a iné dôležité dôvody pre giants.

2, graphene technológia existujú obmedzenia, rast si vyžaduje prísnu kontrolu podmienok.

3, nemôže dosiahnuť širšie uplatnenie.

Veľkosť graphene trhu

Podľa Číny graphene priemyslu Aliancie sa očakáva, súčasné globálne ročnej kapacity graphene dosiahne 100 ton, na nasledujúcich päť rokov až desať rokov dosiahne úroveň kiloton. Do roku 2020 svetový trh veľkosť graphene prekročiť 100 miliárd juanov, Číny predstavovala pre 50 až 80%, Čína bude v priemysle globálnej graphene hrať vedúcu a hlavnú úlohu.

Graphene humbuk cesta

Graphene špekulácie sa vyznačuje dlhým cyklom, pojem ďalšie technické objavy viac ľahko vyhľadávané. Napríklad raz graphene tranzistory, graphene odsoľovanie, graphene batérie, boli priaznivé finančné prostriedky.

Z času na čas, už v roku 2011, kapitálovom trhu zapálil veľké nadšenie pre graphene. (2 000532) kvôli holdingová spoločnosť graphene trh rešpektovaná, zásoby vzrástli viac ako 30% viac ako šesť mesiacov, 2 roky neskôr, trh vyrazili nové kolo podielov akcií špekulácie, tento viac blázon, jeden a pol mesiaca cena akcií takmer zdvojnásobil.

Obdobia bol zastavil pojmu graphene, zmizol. Ale v roku 2016, graphene a potom do mäso a zemiaky, poistka je zakladateľom Huawei Ren Zhengfei vzácne zmienku v rozhovore graphene, bol okamžite vyprážané ako veľký brat odvetvia preniesť signál investície.

Pre vklad graphene, okrem odvetvia technológií objavy a iné dobré, nové materiály alebo graphene theme fóra a stretnutia, atď, je tiež podnetom na dosku, ktorá tlačí graphene dosku v čas-testovaných.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd