Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Grafenový prášok je nový dvojrozmerný uhlíkový materiál

Ako všetci vieme, kovová korózia je veľmi vážny globálny problém, svet každoročne kvôli kovovej korózii spôsobenej priamymi hospodárskymi stratami okolo 700 miliárd amerických dolárov, čínska korózia spôsobená kovovou koróziou predstavovala 4% hrubého národného produktu (HNP ) Vysokovýkonné náročné nátery sú bezprostredné.
Grafénového prášku ako nového dvojrozmerného uhlíkového materiálu s takmer dokonalými fyzikálnymi vlastnosťami a stabilnými chemickými vlastnosťami. Vodivosť je 25-krát väčšia ako meď, ťažnosť je 136-násobok zlata, mechanická sila je 105-násobok ocele, rýchlosť vedenia je 2,7-násobok vlákna, tepelná vodivosť 5300w / mk a chemická inertná, môže byť kyselina a alkalická. Na základe vyššie uvedených vlastností je grafén ideálnym povrchovým náterom na pridávanie materiálov.
Zákazníci používajú môj firemný grafénový prášok v laku na úspešné pridanie bez pridania grafenovej práškovej farby v porovnávacom teste, jeho adhézia a účinnosť soľného spreja sa výrazne zlepšila. Nasleduje experimentálna situácia:
Experimentálny postup: akrylová živica na báze vody, po 7 dňoch bežného vytvrdzovacieho testu sa pridajú dve tisícky grafénového prášku a určitého množstva červeného železa.
Grafénový práškový prídavok: zmiešaný so železnou červenou po drvení na spojenie.
Výsledky testu: ① pridanie grafenovej farby na prášok, čas penenia ako nezapočítané oneskorenie povlaku 1 hodina (nepripojenie času prebublávania 2 hodiny), kontrastné oneskorenie 50%; ② pridanie grafenovej práškovej farby, priľnavosť silnejšia.

Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd