Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Grafen ponúknuť tisíce zvierat v jednom

Pre nové energetické vozidlá, batéria "nabíjanie pomalý, beh nie ďaleko" kritiku, nebol schopný otvoriť srdcia spotrebiteľov zamotaný jarmo. V súčasnosti je nový priemysel pre batérie pre energetické vozidlá v olovených batériách a tradičnom štádiu vývoja lítiových batérií. 8. júla naša spoločnosť usporiadala nový produkt lítium-iónovej batérie na báze grafénových líšt, ktorá ukazuje, že prvé grafénové lítium-iónové batérie na svete - "King", sa očakáva, že dosiahne prvý prelom v technológii nových energetických batérií.

Grafen uviedol tisíce domácich miláčikov do úsilia o najlepší vodivý materiál

Grafen je rovinný dvojrozmerný materiál šesťuholníkovej plástovej mriežky pozostávajúcej z jednovrstvových atómov uhlíka. Má vynikajúcu tepelnú vodivosť, mechanické vlastnosti, vysokú mobilitu elektrónov, vysokú špecifickú povrchovú plochu a efekt kvantovej sály. Je najlepším prúdovým vodivým materiálom. Grafénová lítium-iónová batéria, používanie lítiových iónov na povrchu grafény a elektróda medzi rýchlou masou charakteristík pohybu raketoplánu vyvinuli novú energetickú batériu. A "kráľ" je použitie týchto funkcií na splnenie podmienok na 5 ℃, 15 minút na dosiahnutie rýchleho nabíjania a vybíjanie, a môže pracovať v -30 ~ 80 ℃ prostredie, životnosť cyklu až asi 3500 krát. V poli test "King King" poplatok s 15 minút, je bežné nabíjacie produkty 1/24.

Grafen Ako vláda silne rozvíja petrolénovú lítium-iónovú batériu, máme jedinečné vrodené podmienky. Grafit ako suroviny na výrobu grafitu, bohatý na energiu v našej krajine, nízke ceny. Grafen Aj keď my a zvyšok sveta sa nachádzame v oblasti štartovacej línie, vďaka výhodám prvého poschodia vody a neustálemu prehlbovaniu budúceho výskumu veríme, že grafov rýchle nabíjanie éry je Nie je ďaleko, a teraz sa môžete tešiť na tento "Materiál" prinesie to, čo prekvapenie.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd