Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Graphene špeciálne konštrukcie

Graphene je dvojrozmerná honeycomb carbon materiál, zložené z atómov uhlíka v hexagonálne usporiadanie. Uhlíka a atómov uhlíka kombináciou sp2 hybridného, jeho štruktúra je veľmi stabilný. Špeciálna štruktúra graphene vedie k jeho mnohé vynikajúce vlastnosti.

Graphene je v súčasnosti nachádza v tvrdosti najväčší materiálu a má výborné mechanické vlastnosti, teoretickej plochy až do 2600m 2 / g, s vynikajúcou tepelnou vodivosťou, až 3000W / (m · K). Okrem toho graphene má tiež dobrú vodivosť. Pri izbovej teplote, svojou pohyblivosťou elektrónov môže byť rovnako vysoká ako 20000cm 2 / (W · s).

Vďaka vynikajúcim vlastnostiam graphene výskumníkov zvážte jeho Pridanie ako výstuž do matri zlepšiť výkon matri.

Však špecifický povrch Graphene tendenciu aglomerované dohromady, ktorý nielen znižuje jeho adsorpčná kapacita, ale ovplyvňuje aj vynikajúci výkon graphene, sám, čím ovplyvňujú výkon graphene vystužené kompozitov. Navyše toto konštatovanie je nezvratný, pokiaľ uplatňovanie vonkajších síl, napríklad ultrazvuk a silný miešanie, aby rovnomerne rozptýlené. S cieľom získať vynikajúce graphene vystužené kompozitov, Vedci urobili nejaký výskum v prekonávaní graphene aglomerácie.

Jedným z bežne používaných metód je príprava off-oxid grafitu oxidované grafit a ultrazvuk a potom chemicky znížená na graphene. Existuje silná van der Waalsove sily medzi graphene pripravené v tejto metódy a ľahko hromadí v roztoku.

Ďalším spoločnú metódu je rovnomerne rozptýliť graphene organické rozpúšťadlo alebo vodný roztok povrchovo adsorpcie molekulárnej alebo povrchovo molekúl na povrchu graphene a dosiahnutie účinku zvyčajne graphene podľa Klasická odpudivé sily a intermolecular sily rozptyl.

Bola preukázaná schopnosť inhibovať aglomerácii graphene fyzikálne alebo chemické modifikácie, ale či nečistôt zavedené počas tvorby kompozitných ovplyvňuje vlastnosti kompozitné zostáva byť študovaný. Niektoré povrchové úpravy a iné metódy môžu tiež zlepšiť dispersibility graphene.

Jiang povrchovou úpravou Graphene, čím sa zlepší prepojenie medzi graphene a medené matrix, polystyrénu v medi jednotný rozptyl z kompozitného materiálu. Zistilo sa, že morfológia kompozitov byť rozptýlené v medi matrix.

Jing použiť gallic kyseliny s silné zníženie schopnosti ako stabilizátor a redukčné činidlo na získanie vysokej dispersibility Graphene. Ich analýza je vzhľadom k tvorbe konjugátu π-π interakcie medzi benzénu prstencovej štruktúry a graphene molekuly, ktorý je adsorbovaný na povrchu graphene ako stabilizátor.

Toto robí graphene listu silný negatívny náboj, aby sa zabránilo ďalšiemu hromadeniu graphene dohromady, aby sa viac ťažké zmieriť, aby zabezpečili, že je pripravený graphene má vysoký rozptyl výkon.

Prostredníctvom vyššie uvedenej skúšky môže byť videný, materiál alebo proces možno aby štrku rovnomerne rozptýlené v matrici, čím sa zvyšuje výkon z kompozitných materiálov.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd