Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Ako Graphene prispieť k rozvoju technológie batérií?

Do konca novembra 2015, komunikačné zariadenia podnikania vysoko-profil publikoval svoje najnovšie produkty. Produkt používa graphene ako materiál batérie, môžete výrazne skrátiť čas nabíjania, zlepšiť kapacitu nabíjania batérie. Táto správa jedným ťahom pera spôsobené pozornosť všetkých, a spoločenstva pozornosť graphene na novú výšku.

Čo je graphene?

Podľa Baidu encyklopédia, poznáme:

1. Graphene (Graphene) sa získava z grafitu materiál zložený z uhlíkových atómov len jednu vrstvu Atómový hrúbka dvojrozmerné kryštálu.

2. graphene je najtenší materiálu, ale aj najsilnejší materiál, pevnosť ako najlepšie oceľ ešte vyššie 200 krát. Zároveň má veľmi dobrou pružnosťou, strečing môže dosiahnuť ich veľkosť 20%. Je to Svetovo najtenšie, najvyššia pevnosť materiálu.

3. Graphene sa v súčasnosti nachádza v najtenší, najväčšie sily, najsilnejší Tepelná vodivosť nový typ nano-materiály, graphene sa nazýva "čierne zlato".

Jedným slovom, graphene je materiál rádovo nanometrov, s vysokú pevnosť, elasticitu a vysokú vodivosť a iné vlastnosti.

Ako nanomateriál graphene dojmom, že sa môže stať kandidátom na výrobu space Výťah materiálov. Dokonca aj v Baidu, elektrické vlastnosti graphene len časť jej výkonu. Ak to nie je v treťom bode "Mimochodom" spomenúť jeho vysoká vodivosť, potom len z definície štrku a batéria je ťažké nájsť vzťah.

Nanomateriály sú však triedu svetov, ktoré ľudia nemajú, a zdravý rozum, dostaneme z makroskopickej sveta je aj Nereprodukovaná mikroskopického sveta.

Ak nano-veľkosť graphene môže zlepšiť výkon batérie na pomoc, je potrebné analyzovať zásady z batérie.

Po druhé, vzťah medzi elektródou materiálu a batéria kapacitu

Vieme: mikroskopické pohľadu nabitia a vypúšťanie procesu, v skutočnosti je katión v elektródy "mozaika" a "off" procesu. Takže ďalšie otvory elektródy materiálu, rýchlejší proces sa deje. V makro pohľadu je výkon nabitia a vypúšťanie rýchlejšie.

Mikroštruktúry graphene je sieť zložená z atómov uhlíka. Kvôli tenkosti limit (iba hrúbka jednej vrstvy atómov) pohyb katión je obmedzený. Zároveň z dôvodu siete štruktúru, vyrobené z materiálu elektródy graphene má dostatočné otvory.

Z tohto pohľadu graphene je nepochybne veľmi dobrý elektródy materiál.

Podľa výskumníkov Rensselaer Polytechnic Institute v New Yorku, USA ukazuje, že používanie graphene ako prototyp materiál batérie, nabitia / vybitia rýchlosť presiahne 10 krát lítium-iónová batéria.

Po tretie, stav graphene výskumu

Purdue University (Univerzita Purdue) študuje cez nové, viac jednoduchý spôsob, ako vytvoriť materiálové technológie nano-elektróda. Univerzitný výskum ukazuje, že použitie nano-materiálov v batérii, zvýši kapacitu batérie a rýchlosť nabitia / vybitia.

V súčasnej dobe, Južná Kórea je Samsung Electronics je zapojená aj do povrchu kremíka pridať graphene obalených kremíka-založený anódy materiálového výskumu. Ak štúdia môže byť úspešný, lítium-iónové batérie sa zvýši na viac ako 2 krát.

Táto štúdia sumarizuje výhody dlhú životnosť materiálov na báze kremíka a veľkokapacitný nabíjania graphene materiálov so zameraním na postupe procesu Graphene na materiály na báze kremíka.

Výskumní pracovníci spoločnosti Samsung účinne rozšírili plochy povrchu anódy povlakom graphene povlak na povrchu elektródy karbidu kremíka. Súčasne s katódou v kombinácii oxidu lítium cobalt, tak, že batériu nabiť na jednotku objemu hustoty energie väčší oleja, jeho život je tiež zvýšená na trhu predaj autobusov lítium-iónových batérií 1,5 - 1,8-krát.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd