Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Shangdong Hengyu tvorby Graphene pneumatík

Sixth Element recently presented its “Horizon HD” tyre to the public at the GraphChina 2016 event in the People’s Republic
Šiesty Element nedávno predstavila svoj "Horizont HD" pneumatiky verejnosti na GraphChina 2016 event v Čínskej ľudovej republike

Graphene povedal znížiť opotrebovanie o 25%

Shangdong Hengyu technológia stala Posledná výrobcom pneumatiky oznamuje, že to robí pneumatík podľa Nobelova cena-vyhrávať mimoriadneho materiálu: grafénu. Ostatné firmy pomocou graphene pneumatiky patrí bicyklov tyremakerVitorriaa rýchlo rastúce čínsky výrobcaSentury pneumatík.

Podľa spoločnosti dodávajú Hengyu s Graphene (šiesty Element technológia materiálov), Shangdong Hengyu vyvinula "pneumatiky formulácie" spoločností povedať, často demonštruje pozitívny dopad graphene na plnenie pneumatík.

Hengyu a šiesty Element správa, že oni boli pridania "veľmi malé množstvo" šiesty prvky SE2430 graphene na pneumatiky dezén kŕmnych zmesí. Výsledkom je miera opotrebenia údajne znížila o "viac ako 25 percent". V rovnakom čase, roztrhnutiu vraj boli "viac ako zdvojnásobil".

Šiesty Element nedávno predstavila výsledná "Horizon HD" pneumatiky verejnosti na GraphChina 2016 event v Čínskej ľudovej republike.

Tak, ako blízko je tento výrobok do sériovej výroby? Podľa spravodajstvo on-line zdrojov, cestných skúšok sa chýli ku koncu a obchodovanie s graphene-enhanced nastavená na začatie tejto strane Vianoce 2016.

Šiesty Element zriaďuje Európsky úrad pre

Šiesty Element materiály technológia, ktorá sídli v meste Changzhou, Čína, je výrobca grafénové vločky, graphene oxid a príbuzné materiály. Používajú sa v rôznych aplikáciách, vrátane: náter farby a protikorózne nátery, syntetické filmov a batérie. Avšak, v súčasnosti sa zameriava na "nátery, polyméry (plasty, kompozity, vláknina), gumy a batérie" a keď hovoríte guma – samozrejme – zahŕňa pneumatiky.

Spoločnosť nedávno otvoril obchodné zastúpenie v Európe, a vymenoval Bernhard Münzing bývalý riaditeľ BASF a Gelita ako obchodný riaditeľ. Cieľom nového Európskeho úradu pre šiesty prvku je rozvíjať obchodné vzťahy a samozrejme predaj s kľúčovými inovátorov v oblasti stredného Velikonoce Európy a Afriky. Skutočne Európskeho úradu je vnímaná ako prvý krok k vytvoreniu celosvetového predaja a distribučnej siete – niečo, čo spoločnosť sa usiluje o dosiahnutie v najbližších niekoľkých rokoch.

Podľa Graphene-Info.com, šiesty Element (T6E) v súčasnosti vyrába 100 ton/rok grafénové vločky a oxid vo svojom závode v Chengzhou, Čína. To je, je v nadväznosti s nové pilotné zariadenia pridaním 110 ton/rok graphene oxidu a 55 ton/rok Graphene resp. v závode firmy Changzhou. Táto rastlina je popisovaný ako "najmodernejšie a vysoko automatizovaná".

Okrem toho šiesty Element hlási, že pracuje na druhý výrobný závod, ktorý bude mať 250 ton/rok oxidu grafitu a 125 ton/rok grafénové vločky. Výstavba tohto webu je už prebieha, s druhej výrobnej linke, ktorá prináša celková kapacita 250 ton/rok graphene oxidu 125 ton/rok Graphene, on-line prichádza v auguste 2016.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd