Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Aplikácia Graphene prášok je diverzifikované

Päť rokov graphene prášok ceny budú naďalej klesať v roku 2020 graphene prášok ceny klesne na 50 000 juanov/tonu, zodpovedajúca lítiové batérie oblasti graphene prášok trhu veľkosť prekročí 1,1 miliardy.

Aplikácia graphene prášok v lítium-iónová batéria je diverzifikované, a tam sú tri hlavné aplikácie, ktoré sa používajú ako kladné a záporné elektródy vodivé prísady, používané v medené fólie alebo funkčná vrstva hliníka a materiálu elektródy. Sa komerčne používala ako vodivé doplnkovej látky v katóde materiál zlepšiť elektrická vodivosť materiálu elektródy, zlepšiť zväčšením výkon a životnosť.

Graphene prášok v poli lítiových batérií sa používa hlavne ako vodivé agent graphene prášok rovnocenné s katalyzátorom. Podľa percenta hmotnosti katódou mimoriadneho materiálu: grafénu 1% - 2% (hlavne o 1%), ak materiál katódy s lítium železo fosfát, graphene predstavovali približne 2%, použitie sušeného graphene, cena výrazne zvýšiť, lepšie sex, nabíjanie a vypúšťanie rýchlejšie.

V aplikácii lítiové batérie elektródových materiálov graphene prášková materiálu anódy hlavne graphene prášok kompozitných materiálov. Grafit je teraz široko používaný v lítium batéria anóda materiálu. Graphite má kryštalické vrstevnatú štruktúru, ľahko lítiových iónov vložené do / vložené pri tvorbe ventilovania zlúčenina LiC6, je stabilný výkon materiálu anódy, ale jeho teoretická kapacita je nedostačujúca, obmedzenie kapacity batérie.

Sadrové unikátny dvoch-dimenzionální honeycomb Kryštálová štruktúra s vysoko špecifický povrch oblasť a dopravca mobility v lítium má veľkú výhodu, čiže lítiových iónov v procese cúvanie obojstranná silné, znížiť cyklu strata kapacity , Výrazne zlepšuje Kulun efektívnosť a cyklus kapacitu akumulátora. Graphene prášok môže byť ďalej pripravený do kremíka-uhlíkové kompozitné anódy materiálu, nabitia / vybitia výkon opäť zvýšiť krok. Avšak, vzhľadom na obmedzenia použitia technológie, súčasný nedostatok stability použitie graphene prášok lítium batéria anóda materiálu, graphene prášok lítium batéria anóda materiálu priepustnosť je stále veľmi nízka.

S rýchlym rastom výroby novej energie vozidla, energiou skladovanie lítiové batérie postupne začal, spotreba lítiové batérie stabilného rastu, trhový dopyt lítiových batérií bude tiež rýchly nárast dynamiky stimulovať do roku 2020 sa očakáva rast kapacity batérie lithium, Lithium batérie ročná produkcia môže dosiahnuť 170GWH.

S výkonnosť trhu lítiových batérií sa naďalej zlepšovať, graphene prášok lítiové batérie v oblasti aplikácie technológie postupne upgradovať, graphene v lítiových batérií aj postupne zvyšovať. 5% z obsahu graphene odhadnúť 2020 lítiové batérie plochu zodpovedá dopytu pre viac ako 20.000 ton Graphene.

Investičný poradca priemysel výskumné centrum že 2016-2017 je aplikácia graphene prášok v oblasti lítiové batérie prieskum obdobia, celkový prienik na trh je relatívne nízka, tejto fáze dynamiku rastu odvetvia je spôsobený najmä rýchly rast nových energetických vozidiel priniesol lítium rozšírenie kapacity batérie.

2017 rokov neskôr novú energiu vozidla politika životného prostredia sa môže zmeniť, vládu, aby zrušila dotácie na novú energiu vozidla je vysoká pravdepodobnosť udalosti, takže kapacita výroby lítium batérie budú kolísať, pomalý rast. Však tejto fáze graphene prášok pre lítium batéria anóda materiálu technické podmienky sú zrelé, graphene v oblasti lítiových batérií penetrácie bude rýchlo zvyšovať, rýchlym rozširovaním trhového objemu, rast trhu je hlavne riadené technológie .

2015 graphene prášok ceny oproti 2011 pokles o viac ako 90%, investičný poradca priemysel výskumné centrum predpovedal, že päť rokov graphene prášok ceny budú naďalej klesať v roku 2020 graphene prášok ceny klesne na 50 000 juanov/tonu, zodpovedajúce lítiové batérie graphene prášok trhu veľkosť poľa bude viac ako 1,1 miliardy.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd