Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Ministerstvo priemyslu a obchodu plánuje podporiť Graphene inovačné centrum

V poslednej dobe, s cieľom podporiť implementáciu Ministerstvo priemyslu a informačných technológií, rozvoj a reformy Komisie, ministerstvo vedy a technológie na zrýchlenie vývoja rozvoja priemyslu graphene, počet názory pestovať rast priemyslu graphene urýchliť Veľkovýroba graphene materiálov a priemyselné aplikácie, The Bureau surovín a priemysel organizované sympózium o rozvoj priemyslu graphene v Pekingu.

Peking hospodárskych a informácie Komisia, provincii Heilongjiang priemyselné a informácie technológia výboru, Jiangsu Province hospodárskych a Information Technology Committee, Ningbo hospodárskych a informácie technológie Komisiou Shenzhen Hospodárske a informácie technológií Komisia, Qingdao Hi-Tech priemyselné Development Zone, Wuxi Huishan High-tech business service center, graphene priemysel technológie inovácie strategickú alianciu a iných jednotiek účastníkov. Ministerstvo priemyslu a odbor informačné technológie surovín, zástupca inšpektora Lu Guixin, Ministerstvo priemyslu a informácie technológie plánovania divízie zúčastnili stretnutia.

Účastníci vymenili názory na vývoj graphene materiály v tomto regióne, rozvoj jednotka graphene materiálov, vo veľkom meradle výrobných a priemyselných aplikáciách, analyzovať hlavné problémy, ktorým čelia vývoj graphene priemysel, a podrobne výstavby a ochrany duševného vlastníctva priemyslu graphene, štandard, pozdĺž v aplikácii terminal vybudovať a zlepšiť priemyselného reťazca na podporu prvá várka graphene produktov Demonštrácia a iné horúce a ťažké otázky na základe stručnej 2016-2017 graphene industrializácie podporovať zameranie, predložiť navrhované opatrenia na podporu priemyselného rozvoja. Sympózium diskutované misie a polohovanie prevádzkové funkcie Navrhované graphene inovačné centrum.

Zavedenie priaznivé podmienky a podporu súvisiacich technológií, priemysel graphene zohrá dôležitú úlohu v budúcnosti rozvoj Číny. Graphene industrializácie opony bude otvorený, očakáva sa, že graphene bude vodivé prísady, materiály odvod tepla, transparentný vodivý film a iných oblastiach z prvých priemyselných aplikáciách.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd