Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Nový materiál Graphene vyvíja rýchlo v rôznych oblastiach

NANNING, 22 auguste--graphene fórum sa konalo v Južná Čína Guangxi Zhuang autonómnej oblasti, ktoré zhromaždil viac ako 400 výskumov z rôznych krajín vrátane 2010 Nobelovu cenu majiteľ Konstantin Novoselov.


Graphene je na svete najsilnejšie a najľahší materiál; jednovrstvový graphene je len 0.335 nanometrov tlstý tiež vysokú elektrickú a tepelnú vodivosť, ktorá má široké spektrum použitia vyhliadky v oblasti energie, biotechnológie, vodné zdroje, elektronická a sieťové technológie, letecký a automobilový priemysel.

Čína požiadala vyše 2200 graphene patenty, predstavuje 40 percent vo svete. "Čínske spoločnosti vyvinuli zabil graphene aplikáciách v oblastiach ako je skladovanie energie, maľovať a vykonávaní film, takže môžeme očakávať rýchle industrializácie," povedal Shang Yong, stáleho viceprezident asociácie Čína pre vedu a techniku.

Na prebiehajúce graphene forum v Guangxi v hlavnom meste Nanning, profesor Konstantin Novoselov povedal, že graphene viedlo k veľa možností a príležitostí a nový materiál použije pri telekomunikácie a Internet vecí.

Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd