Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Nová metóda môže prebudiť úpravou Graphene Superconductivity

Medzinárodný tím nedávno zverejnila novú správu "prebudiť" superconductivity graphene, a ak technológia je zrelé, to bude výrazne rozšíriť pôsobnosť tohto materiálu, medzinárodný tím nedávno uverejnenej v British akademického časopis Nature Newsletter. Na

Graphene je dvojrozmerný materiál, ktorý je oddelený od grafitový materiál a tvorí iba jednu vrstvu atómov uhlíka. Má tenké, tvrdý, vodivé, Tepelná vodivosť a ďalšie vlastnosti, je priemysel má veľké nádeje pre novú generáciu materiálov. Vedci vždy veril, že tento materiál môže mať superconductivity, ale nenašiel spôsob, ako potvrdiť.

Výskumníci na University of Cambridge, Anglicko a iné inštitúcie graphene a "Prazeodým cerium medi oxid" supravodivých materiálov s experimentom, úspešne "prebudiť" graphene "spiace" superconductivity. Experimenty ukazujú, že smalt vystavoval superconductivity nie je zvonku, "Prazeodým cerium oxid" úloha je len ako pomocný materiál stimulovať vlastné superconductivity graphene.

Superconductivity odkazuje na jav, že nejaký z materiálu s úplne zmizne za určitých podmienok a súčasné tokov materiálu bez straty, bez straty energie a tepla. Superconductivity jav v elektronickom priemysle má širokú škálu vyhliadky, ale príslušné technológie z rozsiahle praktické využitie existuje veľa problémov prekonať.

Graphene ako supravodič otvorí veľa fantázie. Podľa výskumníkov, "leštené" po graphene môžu byť použité na výrobu superpočítače a tak ďalej.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd