Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Praktické produkty Graphene sú rozdelené do dvoch kategórií

Prvý, graphene materiálu profil

Teraz svet nie je jasná definícia graphene. 2004 britskej University of Manchester vedci Andrej Heim a Konštantín Norfolkov našiel epiteliálna graphene. Boli udelené 2010 Nobelovu cenu za fyziku za ich vynikajúce výskumné práce na graphene materiálov. Preto počiatočné graphene vzťahuje len na jednej vrstve atómov uhlíka z jednotnú štruktúru nového materiálu, je len jeden uhlíkový atóm hrúbka dvojrozmerného materiálu. Však nadväzujúce štúdie ukazujú, že od elektrickou dva a tri, a dokonca desať vrstvách atómov uhlíka majú tiež svoje vlastné špeciálny fyzikálne vlastnosti, aktuálne hrúbka 10 vrstiev atómov uhlíka v rámci tabule grafit materiálu je definovaná ako graphene argument je postupne uznaná akademikov. Nedávno zriadenej Čína Metalsene únie štandardizáciu výbor zistil, že hrúbka vrstvy 10 atómov uhlíka v materiáli patrí do rozsahu graphene.

Graphene je kúzelný materiál, tak dlho, ako pridaním trochu do iných materiálov môžu mať čarovný efekt hodný sektore materiálov "super materiál." Graphene nielen "najtenší, najsilnejšie" ako tepelný vodič, je to lepšie ako akýkoľvek iný materiál Tepelné pôsobenie. Pomocou graphene, môžu vedci vyvinúť celý rad nových materiálov s výnimočnými vlastnosťami. Z dôvodu jeho veľmi nízky odpor elektrón migrácie je veľmi rýchly, očakáva sa, že použije na rozvoj tenší, rýchlejší vodivé čipy, nahrádzajúci kremíka. Graphene je v podstate transparentná, dobrý dirigent, tiež je vhodný pre výrobu transparentných dotykové obrazovky, ľahké dosky a dokonca solárne články. Super kondenzátory a čipy, je svetovo zameranie na štúdium graphene oblasti, ale aj budúcnosť vyvrcholením revolučný pokrok graphene. Uplatňovanie graphene musí byť proces, ktorý siaha od low-end s high-end. Low-end aplikáciách vodivosti Graphene vzostup v posledných dvoch až troch rokov, a využitie fotovoltaických článkov a nahradiť kremíka čip čip oblasti, stále trvá dlho. "

Po druhé, vyrobené z graphene

Praktické produkty graphene sú rozdelené do dvoch kategórií: graphene film a graphene prášok. Existuje mnoho spôsobov, ako pripraviť graphene v laboratóriu (pozri obrázok nižšie). Spôsob hromadnej výroby graphene je však predovšetkým dva druhy: jeden je použitie Chemické pokovovanie z plynnej fázy v povrchu kovu na pestovanie jednej vrstvy sadzba je veľmi vysoká, veľké oblasti graphene filmový materiál; jeden je prírodného grafitu prostredníctvom fyzikálnych alebo chemických metódu drvenia, vzniku graphene prášok. Graphene prášok vyzerá veľmi jemný čierny prášok. Domáce graphene prášok a graphene film bol vybavený hmotnosti výrobnej kapacity, sa očakáva, že rad priemyselných aplikácií Graphene bude rozsiahlych dojazdu. Ako high-tech materiál, graphene prášok výrobný proces, výskum a vývoj, technológie a zariadenia sú veľmi dôležité, na výrobu mzdové náklady sú veľmi malé. Ročnú výrobnú kapacitu 50 ton graphene prášok podnikania, že výrobný proces len iba pár pracovníkov.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd