Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Šiesty Element plány financovania 1 miliardy juanov vybudovať Graphene systému

Šiesty element materiálov technology Co, Ltd, založená v roku 2011, je high-tech podnik, ktorý sa špecializuje v R & D výroba a predaj graphene prášku a technický vývoj graphene aplikácie. v októbri 2014, spoločnosť bol schválený v národnej MSP podiel prevodového systému Co, Ltd

Šiesty element je prvá verejná obchodná spoločnosť ktorej hlavnou podnikateľskou činnosťou je graphene v Číne, a tiež len spoločnosti s výrobnou kapacitou graphene prášok a CVD graphene film. Má teraz stopercentnou dcérskou spoločnosťou Wuxi graphene film technology Co, Ltd, ktoré sa zameriavajú na výrobu CVD graphene filmu. Šiesty element a graphene technológia má viac ako 50 R & D ľudí a vyše 100 graphene týkajúce sa patentov, vrátane 34 patenty udelené. Súčasne, sme najali expert vychýrený graphene Rodney S. Ruoff ako hlavný odborný poradca.

V roku 2015, tržby z šiesty element je 23 miliónov juanov, zvýšenie 637% v minulom roku, je očakávaný na dosiahnutie viac ako 300% nárast 2016 na tomto základe. Šiesty element vyvinula zinok-allyl ťažkých protikorózne nátery s Dow Chemical a soľnej hmle času protikorózne nátery môže dosiahnuť viac ako 3000 h, ďaleko mimo tradičný protikorózne nátery (národné štandardné soľnej hmle času je 600 h). V súčasnej dobe ťažké protikorózne nátery bol široko používaný vo veternej energie a oceaneering. V rovnakom čase, produkty spoločnosti graphene tiež uplatnili PA6, PET, gumy, EPS a ostatné vysoké polyméry polia.

Spoločnosť bude šiesty element ako platformu pre budovanie reťazca graphene priemyslu: vyberte dominantné podniky v rôznych oblastiach, spolupracovať na vytvorenie graphene ekosystému. Okrem Wuxi graphene film technology Co, Ltd, spoločnosť investovala aj päť spoločností, ktoré hlavné graphene gumy, tepelné vodivé graphene film, graphene protikorózne nátery a tak ďalej. V roku 2020 sa očakáva, že objem predaja prekročiť 1 miliardy juanov. Spoluprácu so spoločnosťou vytvoriť strategický plán rozvoja graphene ekosystému, spoločnosť plánuje financie-50 miliónov 1 miliardy juanov nedávno pre vývoj nových produktov a podpory uplatňovania graphene výrobkov.


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd