Service Hotline
0519-81230981
Novinky
Domov > Novinky > Obsah

Kategória produktu

Šiesty Element otvára Európsky úrad, budeme hovoriť s jeho nový obchodný riaditeľ

Šiesty Element materiály technológia je Chengzhou, Čína založená spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába graphene a graphene oxid materiálov. Spoločnosť nedávno otvoril obchodné zastúpenie v Európe, a vymenoval Bernhard Münzing ako obchodný riaditeľ.

Bernhard bol taký láskavý podieľať sa na rozhovore s graphene-info. Bernhard je priemyselný inžinier so zameraním na chémiu, ktorý zastával rôzne pozície v oblasti predaja, materiálový manažment, marketing a rozvoj podnikania vo veľkých, ako aj stredne veľké chemické spoločnosti.

Otázka: chápeme, že šiesty Element (T6E) v súčasnosti vyrába graphene vločky a graphene oxide, v závode 100 ton za rok v Chengzhou. Je to správne? Môžete nám povedať niečo o súčasný výrobný závod?

Máme súčasnej produkcie, vrátane pilotných zariadení 110 t / t graphene oxidov resp. 55 / graphene v našom závode Changzhou. Rastlina je najmodernejšie a vysoko automatizované.

Otázka: Aký druh materiálov do T6E ponuky? Aké sú cieľové aplikácie?

Šiesty Element (Changzhou) materiály technológia ponúka rôzne stupne oxidu graphene vrátane vody založené pozastavenia, ako aj rôzne stupne Graphene špeciálne pre rôzne aplikácie. Graphene pozastavenia sú tiež k dispozícii. V súčasnosti sa zameriavame na nátery, polyméry (plasty, kompozity, vláknina), gumy a batérie.

Otázka: existujú akékoľvek komerčné výrobcovia/mateirals, používajúce graphene prísady, ktoré môžete zdieľať s nami?

Dodávame komerčné množstvo povlak a kompozitné vlákna spoločnostiam

Otázka: T6E pracuje aj na jeho druhý výrobný závod, a ten bude mať kapacitu alebo 250 t / t ísť alebo 125 / graphene vločiek. Akékoľvek aktualizácie na nový závod?

Sme v súčasnosti nainštalovať druhý výrobnú linku, ktorá prinesie naša celková kapacita 250 t / graphene oxidov resp. 125 t / Graphene. Linka je len o prúdu.

Otázka: T6E sa snaží väčšinou byť materiál poskytovateľa a nie graphene Vývojár aplikácie. Analytici si myslia, že trh graphene materiálov zostane malý v nadchádzajúcich rokoch. Čo je T6E jeho názor na to? Je to životaschopný podnik, len preto, aby poskytli materiály?

Šiesty Element (Changzhou) materiály technológia vyvíja aplikácie pre graphene ponúka tento dôverné know-how zákazníkom za nezverejnenie dohôd. Zákazníkov bude konečne kúpiť naše graphene materiál a použitie vo svojich výrobkoch. Sme presvedčení, že to zvýši graphene trh rýchlejšie, ako veľa zákazníkov sa môže zúčastniť. V osobitných prípadoch máme rozvojovej kontrakty s vybraných zákazníkov.

Otázka: v decembri 2015 T6E spustila nový náter proti korózii graphene-zinok. Je tento náter teraz k dispozícii komerčne? T6E pokračovať v rozvíjaní týchto materiálov, alebo zostane so zameraním na základné graphene dodávky materiálu?

Technológia bola vyvinutá a patentovaná technológia materiálov šiesty Element (Changzhou). V súčasnosti neexistuje jeden držiteľ licencie, ktorý používa túto technológiu a ponúka základný náter na trhu. Ako už bolo uvedené, budeme ďalej rozvíjať aplikácie a know-how spolu s typom príslušných graphene ponúka zákazníkom.

Otázka: T6E je pomáhať spoločnostiam vyvinúť graphene rozšírené batérie. Akékoľvek aktualizácie na tieto výrobky? Keď mali by sme očakávať vidieť tieto batérie na trhu? Aké sú vaše názory na nedávne oznámenie graphene batérie z Číny?

Šiesty Element (Changzhou) materiály technológia má prototypy graphene materiálu pre batérie, v súčasnosti testuje rôzne zákazníci. Očakávame, že títo zákazníci začne svoje produkty v roku 2017. V Číne majú najväčšiu batériu vyrába priemysel po celom svete s silných R & D činností tieto oznámenia nie sú pre nás prekvapenie. Sú vážne.

Otázka: T6E sa nedávno začala Európskeho úradu. Čo nám môžete povedať o tejto činnosti? Aké sú plány T6E je globálny graphene zákazníkov?

Chemický priemysel v regióne EMEA je v čele nový vývoj v materiáloch a vedy s množstvom skrytých svetových šampiónov. Úloha Európskeho úradu pre šiesty prvku je zriadiť obchodný vzťah a predajom týchto majstrov. Európskeho úradu je prvým krokom zaviesť celosvetové predajné a distribučné sieť v najbližších rokoch.

Ďakujeme, že ste Bernhard, veľa šťastia vám a šiesty Element!


Vyšetrovanie
Send
Kategória produktu
Kontaktujte nás
Adresa: Rastlina 8, 9 západ Tai Lake Avenue, Wujin hospodársky rozvoj zóny, Changzhou, Nemecko.
Telefón: 0519-81230981
Faxovanie: 0519-81230998
E-mailom: sales@thesixthelement.com.cn
Šiesty prvok (Changzhou) materiály Technology Co, Ltd